Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Όραμα - Δημιουργία" του υποψηφίου δημάρχου Μεσολογγίου Γιάννη Αναγνωστόπουλου

Από το συνδυασμό  ''ΟΡΑΜΑ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ'' του υποψηφίου δημάρχου Ι.Π. Μεσολογγίου Γιάννη Αναγνωστόπουλου ανακοινώθηκε το τελικό ψηφοδέλτιο:


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΚΩΝ/ΝΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΚΩΝ/ΝΟΥ
4 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
6 ΔΡΟΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ

7 ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9 ΚΟΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
11 ΚΩΤΣΗ-ΚΑΤΟΧΙΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
12 ΛΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
13 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
16 ΝΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18 ΠΑΠΑΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19 ΠΑΣΣΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ-ΧΡΗΣΤΟΥ
21 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
22 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
23 ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
25 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΒΟΥΛΙΜΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΒΒΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6 ΜΠΕΜΠΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
8 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΠΙΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
10 ΣΙΨΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΤΡΙΦΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
12 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΧΑΒΑΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3 ΤΣΩΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
2 ΡΕΓΚΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΛΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
2 ΛΙΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2 ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4 ΨΕΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΣΟΥΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΤΣΙΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΠΑΛΙΑΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ
4 ΚΑΛΤΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΚΟΥΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
6 ΛΙΑΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
7 ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΜΑΤΣΙΓΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
10 ΣΕΡΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΣΙΔΗΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΧΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
2 ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
3 ΖΥΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΓΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
4 ΣΕΡΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
6 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΔΡΟΓΓΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΓΑΤΣΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΜΕΡΤΖΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΑΚΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΚΑΠΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
5 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΙΡΓΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
7 ΚΙΤΕΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
8 ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9 ΣΟΥΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΡΔΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΚΟΝΤΟΥΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΣΑΡΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ
5 ΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6 ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΗΛΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΕΙΚΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1 ΓΡΙΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια: